Price: ₹302
Relieve and rejuvenate your tired eyes! Our Slow Sunday Aloe Vera Hydrating Undereye Mask features a hydropholic gel texture that fits perfectly around your eyes to firm the skin, deeply hydrating, soothing, and nourishing it! Plus, our undereye masks are contained with niacinamide and more to brighten and increase your skin's elasticity, making your skin pretty and plump!
| Texture | Gel |
| Color | Green |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Height | 12 cm |
| Width | 3 cm |
| Length | 9 cm |
| Net Weight | 3 g |
| SKU | sb2309209553538433 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 3402646 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.